top of page

Ödüyo’dan motorsporları dünyasına ödeme çözümleri

Finansal teknolojiler şirketi Ödüyo’nun; Türkiye’nin ilk ve tek, dünyanın ise en büyük ve zorlu yarışlarından biri olan TransAnatolia Rally Raid ile bir iş birliği gerçekleştirdiği açıklandı. Yarışmacılar bu yıl katılım bedellerini Ödüyo sanal pos çözümleri ile ödeyebilecek.Türkiye’de sanal pos hizmeti veren 20 bankanın, sanal pos entegrasyonunun tek ekranda birleştiği, işletmelerin müşteri veya bayilerden gerçekleştirmek istediği tahsilatları kolaylıkla ve zamanında almasını sağlayan e-tahsilat sistemi Ödüyo ile TransAnatolia özel bir iş birliği gerçekleştirdi.

Bu iş birliği çerçevesinde, iş dünyasında pek çok farklı sektörde hizmet veren Ödüyo, motorsporları dünyasında da hizmet vermeye başladı. Yarışmacılara sunulan kolay ödeme imkanları ile 31 Ağustos-7 Eylül 2024 tarihleri arasında gerçekleşecek TransAnatolia’da yarışçılar katılım bedellerini online olarak ödeyebilecek.

“Kolay ve güvenilir ödeme seçeneklerini yarışmacılarla buluşturacağız”

Ödüyo Finansal Teknolojiler Genel Müdürü Erman Yapıcı, her şeyin dijitalleşmeye başladığı bir dönem olduğuna vurgu yaparak, “Hem kendi işletmemiz de hem de bireysel hayatlarımızda her şeyi dijitalleştiriyoruz. Bankacılık işlemleri de bunlardan bir tanesi. Artık hepimiz her şeyi mobil uygulamalar üzerinden gerçekleştirebiliyoruz. Motorsporları sektöründe de yer almaktan çok mutluyuz. TransAnatolia ile gerçekleştirdiğimiz bu iş birliği ile motor sporları alanında da yeniliklerini kapısını aralayacak, kolay ve güvenilir ödeme seçeneklerini yarışmacılarla buluşturacağız.” dedi.


“Bu iş birliğinin sporcularımızın hayatını kolaylaştıracağına inanıyorum”

TransAnatolia Genel Koordinatörü Burak Büyükpınar; “Bu yıl TransAnatolia Rally Raid’de birçok yenilik gerçekleştirdik. Bu yeniliklerden birisi de; yarışa katılacak olan katılımcılara sunduğumuz ödeme kolaylığı. Yarışmacılar katılım bedellerini bu yıl ödeme sistemlerinin öncü kuruluşlardan Ödüyo ile yaptığımız iş birliği ile online olarak ödeyebilecekler. Teknolojiye ve çağın getirdiği tüm değişimlere hızla uyumlanmaya çalışıyor ve yarışmacılarımıza bazı kolaylıkları da sunmak istiyoruz. Ödüyo ile yaptığımız bu iş birliğinin sporcularımızın hayatını kolaylaştıracağına inanıyorum.” şeklinde görüşlerini aktardı.75 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page