top of page

Ödeal, Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlere Avantaj Sunuyor

Ödeme kuruluşu Ödeal'ın İstanbul Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (İSMMMO) iş birliğiyle, Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlere (SMMM) yönelik olarak sunduğu SMMMPOS'un, birbirinden cazip avantajlar sağladığı duyuruldu.


SMMMPOS sahibi SMMM'ler, hem kendilerinin hem de mükelleflerinin tahsilatlarını çok daha kolay yaparken, POS komisyonlarında yüzde 40, POS cihaz aidatlarında yüzde 10 indirim sahibi oluyorlar ve üstelik şartları sağlayan üyelere yıllık oda aidatı da geri ödeniyor.

KOBİ ve küçük ölçekli işletmelere sunduğu yeni nesil ödeme çözümleri ile sektöre öncülük yapan Ödeal, İstanbul Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (İSMMMO) iş birliğiyle, Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlere yönelik SMMMPOS’u sunuyor. Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlerin tahsilat sıkıntılarını aşmalarını kolaylaştırmayı amaçlayan Ödeal, SMMMPOS ile SMMM’lerin hem kendi hem de mükelleflerinin tahsilatlarını banka ve kredi kartı kabul ederek kolaylıkla yapmalarını sağlıyor. Bunu yaparken de, SMMM’lere birçok avantajlar sunuyor. Ödeal’ın sunduğu avantajların başında, SMMMPOS kullanan SMMM’lere POS komisyonlarında yüzde 40 indirim yapılması geliyor. Ayrıca, POS cihazı aidatlarında yüzde 10’luk ekstra avantaj sağlanıyor ve şartları sağlayan kullanıcılara yıllık oda aidatı geri ödeniyor.

SMMM'ler Mükelleflerini de SMMMPOS'lu Yaparak Ek Avantaj Elde Ediyor

SMMMPOS kullanan SMMM’ler, bu ürünü çevrelerine ya da mükelleflerine de tavsiye ederek daha fazla avantaj sağlıyorlar. Avantajlarla ilgili tüm detaylar www.smmmpos.com adresinden erişilebiliyor.

Şeffaf, Pratik ve Hızlı…

Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler, SMMMPOS'larını şubeye gidip başvuru yapmadan https://www.smmmpos.com/iletisim.php adresi üzerinden bu avantajdan faydalanabiliyorlar. Üstelik tıpkı Ödeal kullanıcıları gibi, tüm bankalar için geçerli tek bir komisyon oranına sahip oluyorlar. Ayrıca verimsizlik ücreti, minimum ciro şartı ve kullanım taahhüdünden muaf tutuluyorlar, SMMMPOS üzerinden anlaşmalı tüm bankaların kredi kartları ile tahsilat yapabiliyorlar.

38 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Kommentare


bottom of page