top of page

ÜNLÜ & Co, Euromoney Market Leaders sıralamasında iki ayrı kategoride yerini aldı

ÜNLÜ & Co, küresel olarak endüstrinin referans noktası olmaya devam eden Euromoney Dergisi’nin “Market Leaders/ Pazar Liderleri” sıralamasında iki ayrı kategoride yerini aldı. ÜNLÜ & Co, Yatırım Bankacılığı kategorisinde ‘Türkiye Pazar Lideri’ ve Kurumsal Sosyal Sorumluluk kategorisinde ise ‘Dikkate Değer’ notuyla sıralamada yer aldı.


Türkiye’nin öncü yatırım hizmetleri ve varlık yönetimi grubu ÜNLÜ & Co, elde ettiği başarılara ve kazandığı prestijli ödüllere bir yenisini daha ekledi. Küresel sermaye piyasalarının öncü yayınlarından Euromoney Dergisi’nin “Market Leaders/ Pazar Liderleri” sıralamasında Yatırım Bankacılığı kategorisinde ‘Türkiye Pazar Lideri’ olan ÜNLÜ & Co, Kurumsal Sosyal Sorumluluk Kategorisi’nde ise ‘Dikkate Değer’ bulunarak sıralamada yer aldı.

"Hedeflerimiz için başarılı adımlar attığımızın göstergesi"

ÜNLÜ & Co Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Mahmut L. Ünlü, "ÜNLÜ & Co olarak 1996 yılından bu yana deneyim kazanan ve sektörün şekillenmesine katkı sağlayan bir kurum olmaya çalıştık. Küresel olarak endüstrinin referans noktası olmaya devam eden Euromoney Dergisi’nin 'Market Leaders/ Pazar Liderleri' sıralamasında iki ayrı kategoride yer aldığımız için çok gururluyuz. Küresel fon kaynakları arasında kurduğumuz güvenilir ortaklıklar, ÜNLÜ & Co markasına yurt içinde olduğu kadar yurt dışında da haklı bir itibar kazandırdı. Geçtiğimiz yıl Yatırım Bankacılığı kategorisinde 'Türkiye Pazar Lideri' olduğumuz sıralamada bu sene Kurumsal Sosyal Sorumluluk Kategorisi'nde de 'Dikkate Değer' bulunarak sıralamada yer aldık. Bu başarı ile finans dünyasında etik değerlere bağlılığımızı ve topluma geri verme misyonumuzu da ortaya koyduğumuz için ayrıca çok mutluyuz. Aldığımız bu ödüller, yer aldığımız önemli sıralamalar, hedeflerimiz için başarılı adımlar attığımızın bir göstergesi. Bu başarıya katkı sağlayan başta çalışanlarımıza, değerli müşterilerimize ve tüm iş ortaklarımıza Yönetim Kurulumuz ve şahsım adına teşekkür ederim. Sektörümüzde fark yaratan güçlü, yenilikçi ve istikrarlı işlere imza atmaya önümüzdeki dönemde de devam edeceğiz" dedi.

18 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page