top of page

20 bankanın "Sanal Pos Entegrasyonu" ÖDÜYO'da birleşti

Dijitalleşme hızla ilerlerken, geleneksel tahsilat işlemleri de yavaş yavaş rafa kalkıyor. İşletme ve firmaların bayilerden ya da çalıştığı müşterilerden yapmak istediği tahsilatları hem daha kolay, hem de zaman kaybetmeden yapmasına yardımcı olan Ödüyo, müşterilere kolay ödeme imkânları da sunuyor. Sanal pos hizmeti veren 20 bankanın "Sanal Pos Entegrasyonu"nun ÖDÜYO'da birleştiği duyurulurken, şirketin verdiği hizmetlerle ilgili bilgiler paylaşıldı.


Ödüyo, Türkiye’de sanal pos hizmeti veren 20 bankanın, sanal pos entegrasyonunun tek ekranda birleştiği, işletmelerin müşteri veya bayilerden gerçekleştirmek istediği tahsilatları kolaylıkla ve zamanında almasını sağlayan bir e-tahsilat sistemi. Ödüyo, şirketlere çoklu banka platformunun güvenli yönetim ve tedarik zinciri finansmanına ulaşım hizmeti de verirken, ticaret yapan firmalar arasında yanlış anlama ve sahtekarlığa olanak tanımayan altyapısıyla kredi sağlayan bankalara da şeffaflık sunuyor.


7/24 Tahsilat mümkün


Açık hesap (Vadeli), peşin sipariş, fatura gibi senaryoları ERP sistemleri ile entegre olarak uyarlanabilir özellikleriyle tamamen yenilikçi bir yapıya sahip Ödüyo ile SMS ve e-mail göndererek 7/24 kesintisiz ödeme alabilmek mümkün.


Ödüyo kullanmaya karar veren firma için firmaya özel bir ödeme sayfası açılırken, firma bu sayfa üzerinden tahsilat gerçekleştireceği müşteri ve bayilerine ait toplam borç, vadesi gelen borç, irsaliye, fatura ve sipariş gibi kayıtları görüntüleyebiliyor. Dilediği ödeme seçenekleri ve türleriyle tahsilat gerçekleştirmek istediği müşteri veya bayilerine SMS ve e-mail bildirimleri gönderebilirken, ödeme bildirimi alan müşteri gelen link üzerinden dilediği bir kartla ödemesini gerçekleştirebiliyor. Ödeme yapıldığı anda tahsilat makbuzları, ödeme sağlayan kişiye ve firmaya gönderilen sistemde, firma yaptığı tahsilatları görüntüleyebilip takip edebiliyor. Ödeme bildirimi almadan dilediği zaman ödeme yapmak isteyen müşteriler için de sayfa üzerinden serbest ödeme ile dilediği şekilde ödeme gerçekleştirmesi ve takip edebilmesi sağlanıyor. Yapılan tüm ödemeler ERP sistemlerine otomatik aktarılabiliyor.


İşletmelerin her türlü sistemlerine uyarlanabiliyor


Ödüyo, teknolojik sistemlerinden yararlanmak hem hatasız, hem de saniyeler ile ölçülen hızda sonuç alınmasına olanak tanırken, yenilikçi ve inovatif yapısıyla işletmelerin her türlü sistemlerine uyarlanabiliyor. Ödüyo’nun hedef pazarı; mobilya, beyaz eşya, tarım, otomotiv, ısıtma soğutma, elektrik/elektronik, bilişim, sigorta, sağlık sektörleri, eğitim, hırdavat, metal ve tekstil sektörleriyle oteller zinciri olurken, nakit akışında dengesizlik yaşayan, müşterilerinden tahsilat yapma zorunluluğu olan, vadeli alacaklarda sıkıntı yaşayan; karşılıksız çek ve senetlerle başı dertte olan tüm şirketler Ödüyo ile çalışabiliyor.

24 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page