top of page

AHL Pay'in logosu yenilendi

Güncelleme tarihi: 13 Mar

Yaklaşık iki yıldır KOBİ, ticari ve kurumsal segmentlerde hızlı gelişim gösteren, Türkiye'nin tüm şehirlerindeki binlerce tüzel müşteriye ürün ve hizmet sürekliliği sağlayan AHL Pay, yeni logo ile birlikte bireysel kullanıcılara yönelik faaliyetlerini hızlandırdığını duyurdu.


"Yeni finansal özgürlük!" mottosuyla bireysel kullanıcılar için yeni ürünlerini sunmaya hazırlanan AHL Pay logosunu güncelledi. Yeni logo tasarımı yeşil ve mavi tonlarının modern ve dinamik birleşimiyle dikkat çekiyor. Yeşil renk tonu ve mavi renk tonu tercihinde yarının dünyasını şekillendirecek “Yeni Finansal Özgürlük” vizyonunun dikkate alındığı belirtiliyor.

Yeşil renk AHL Pay’in sürdürülebilirlik odaklı misyonunu ve etik değerlerini simgeliyor. Mavi renk ise AHL Pay’in yenilikçi yaklaşım ilkelerindeki kararlılığını temsil ediyor.

Logonun orta kısmında “Yeni Finansal Özgürlük” için açılan bir alanın mevcut olması ile birlikte, logonun ayakta duran güçlü ölçeklendirilmiş tasarımı ile sahip olunan güçlü teknik altyapı sembolize ediliyor.

"Yeni logomuz ile birlikte yakın zaman içerisinde ön ödemeli kartlarımızı sunmaya başlayacağız"

Konu hakkında değerlendirmede bulunan AHL Pay Genel Müdürü Enver Çetin, “2024 yılı bizim için bireysel kullanıcılara ‘yeni finansal özgürlük’ imkânlarını sunmaya başlayacağımız bir yıl olacak. 2022 ve 2023 yıllarında 81 ilimizdeki binlerce kurumsal müşterilerimize sunduğumuz önemli avantajlarımız sonrasında, 2024 yılı AHL Pay’in ülke genelinde bireysel kullanıcılar ile ilk aktif yılı olacaktır. İlk iki ay hedeflediğimiz gibi geçti. Yeni logomuz ile birlikte yakın zaman içerisinde ön ödemeli kartlarımızı sunmaya başlayacağız. Altın işlemleri, emtia işlemleri, yatırım ürünleri, nakit iade, indirim kodları gibi birçok yeni ürünümüz ile bireysel kullanıcılarımıza önemli avantajlar sunacağız. Bireysel kullanıcıların finans sektöründe hali hazırda yaşadığı zorluklara çözüm getirebilmek, bizim ifademizle ‘yeni finansal özgürlük’ sunabilmek AHL Pay için en öncelikli prensip niteliğindedir. Bu döneme yeni logomuz ile başladığımız için de ayrıca çok mutluyuz" dedi.


30 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

コメント


bottom of page