top of page

Akbank, 19 Mayıs'a özel reklam filminde "İyi ki vardın, iyi ki varsın" diyor

Akbank, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı için ‘İyi ki vardın, iyi ki varsın’ mesajıyla özel bir reklam filmi hazırladı. Filmde; sanat, eğitim, girişimcilik ve gönüllük gibi pek çok alanda ve atılan her adımda Akbank’ın ve gençlerin Atatürk’ün milli mücadeleyi başlatan ilk adımından ilham aldığı, o adımları takip ettikleri anlatılıyor.Akbank, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı özel bir reklam filmiyle kutladı. Atatürk’ün milli mücadeleyi başlatan ve tüm ülkenin kaderini değiştiren Samsun’a attığı ilk adımından ilham alınarak hazırlanan filmde, ‘İyi ki vardın, iyi ki varsın’ mesajıyla Atatürk’e duyulan minnet ifade ediliyor.


Filmde Atatürk'ün Samsun’a attığı tarihi adımından sonra Cumhuriyet ile birlikte sanat, eğitim, girişimcilik ve gönüllülük gibi pek çok alanda atılan her adımda Akbank’ın ve gençlerin ondan ilham ve güç aldığı, o ilk adımı takip ettikleri aktarılıyor. Filme sözleri Celal Emrem’e, bestesi Faik Canselen’e ait olan ‘İleri Marşı’ eşlik ediyor.


"Atatürk'ün izinden ilerleyerek gençlerimizin geleceğe ışık tutacak başarılar elde etmesi için var gücümüzle çalışıyoruz"


Akbank’ın ülkemizin geleceğini temsil eden gençlere her zaman güvendiğini ve inandığını belirten Akbank Marka ve İletişim Başkanı Beril Alakoç; “Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün 19 Mayıs’ta Samsun’a attığı o ilk adım, milli mücadelemizin başlangıcı olmasının ötesinde özgürlüğe, birey olmaya, ulus bilincine, eşitliğe, adalete ve her alanda çağdaş medeniyetler seviyesine ulaşmaya atılan bir adımdı. Biz de bu 19 Mayıs’ı, atılan bu ilk adımın önemini ve anlamını göstererek kutlamak istedik. Akbank olarak Atatürk'ün izinden ilerleyerek gençlerimizin geleceğe ışık tutacak başarılar elde etmesi için var gücümüzle çalışıyoruz. Eğitimden sanata, bilimden girişimciliğe kadar geniş bir yelpazede onları desteklemeye ve hayallerini gerçekleştirebilmeleri için yol arkadaşlığı yapmaya devam edeceğiz” dedi.


Akbank 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Özel Filmini izlemek için:


KÜNYE

Reklamveren: Akbank

Reklamveren Yetkilisi: Beril Alakoç (Marka ve İletişim Başkanı), Sinem Görgöz İnnice (Marka Yönetimi Bölüm Başkanı), Ayşe Oskay Kurtoğlu (Marka Yönetimi Bölüm Başkan Yardımcısı), Melis İnceoğlu Güney (Marka Yöneticisi) Adem Erdem (Dijital Pazarlama Uzmanı), Mustafa Ersoy (Medya Müdürü), Sıla Zeka (Medya Yöneticisi)

Reklam Ajansı: TBWA\Istanbul

CCO: İlkay Gürpınar

ECD: Volkan Karakaşoğlu

Grup Kreatif Direktörü: Ufuk Işık

Kreatif Direktör: Mehmet Demirel

Kreatif Grup Başkanları: Berke Gülçicek, Buğra Birgin

Yaratıcı Ekip: Cemre Peksen, Oytun Vural, Asya Aydın

Genel Müdür: Ela Bilgisel

Genel Müdür Yardımcısı: Burçin Birim

Marka Direktörü: Simge Özgülenç

Marka Süpervizorü: Serenay Özer

Marka Temsilcisi: Pınar Tekin

CSO: Toygun Yılmazer

Strateji Grup Direktörü : Nisan Danışman

Strateji Planlama Direktörü: Berkay Başer

Strateji Planlama Ekibi: Sena Sarıkaya

Prodüksiyon Ekibi: Neslihan Gücüm, Dilan Davutoğlu, Sezgin Saka

Prodüksiyon Şirketi: Public Film

Yönetmen: Metehan Şereflioğlu

Post Prodüksiyon: IPD

Müzik Yapımı: Jingle Jackson- Emre Irmak

Şarkı Sözü: Celal Emrem

Şarkı Bestecisi: Faik Canselen

Müzik Telif Danışmanı: Zeplin Edisyon


17 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page