top of page

Alışgidiş’e, Qorus Reinvention Awards Europe 2024'te Ödül

Türkiye'de "Şimdi Al Sonra Öde" (BNPL) modelinin öncülerinden olan Alışgidiş, Viyana'da düzenlenen Qorus Reinvention Awards Europe 2024'te Distribution Kategorisi'nde Gümüş Ödül’e layık görüldü.


Qorus, perakende finans kurumlarına yönelik uluslararası bir dernek olarak 20 Mart 2024 tarihinde Viyana'da gerçekleşen canlı bir törenle ilk kez düzenlediği Qorus Reinvention Awards Europe etkinliğinde kazananları duyurdu. Alışgidiş Kredisi, bankacılık sektöründeki en yenilikçi projelerin değerlendirildiği Distribution Kategorisi'nde Gümüş Ödül kazanarak dikkatleri üzerine çekti. Bu prestijli ödülün, Alışgidiş'in sürdürülebilir büyüme ve inovasyon çabalarını takdir ederken, şirketin Türkiye'deki lider konumunun pekiştirilmesine yardımcı olduğu belirtildi.

Fibabanka Ekosistem ve Platform Bankacılığı’ndan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Ertürk, "Bu ödül, Alışgidiş'in inovasyon ve müşteri odaklı yaklaşımının bir yansımasıdır. Şimdi Al Sonra Öde modeline öncülük eden Alışgidiş Kredisi’yle Türkiye'deki perakende finans sektöründe önemli bir boşluğu dolduruyoruz. Bu ödül, ekibimizin emeklerinin de somut bir göstergesi olarak hepimize gurur verdi." dedi.

Qorus CEO'su John Berry, "Bu ödüller, yeni girişimlerin ve girişimcilerin en iyi ve en parlak fikirleri tanımalarına, öğrenmelerine, büyüyebilmelerine katkı sağlayarak kritik bir rol oynuyor” dedi.


42 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comentarios


bottom of page