top of page

Axess, özel taksit fırsatlarını duyurdu

Akbank’ın yeni nesil çözümlere sahip kartı Axess, peşin ödemeleri taksitlendirme ve taksitli alışverişlere ise ek taksit imkanlarıyla fark yaratıyor. Axess kullanıcıları, Juzdan üzerinden ödemelerini diledikleri şekilde yönetiyor.

Akbank'tan yapılan açıklamaya göre, Axess ‘Taksit İste ve Ek Taksit’ özellikleri ile alışveriş ödemelerinde özel fırsatlar sunuyor. Axess sahipleri Juzdan ve Akbank Mobil üzerinden peşin ödemelerini taksitlendirebiliyor ve taksitli alışverişlerinde de ek taksit imkanından yararlanabiliyor. Gülse Birsel’in yer aldığı yeni filmiyle Axess, alışveriş deneyimini ve bütçesini en iyi şekilde yönetmek isteyenleri ‘Axess ile İyi Yaşayanlar Kulübü’ne’ davet ediyor.


Axess’in ‘Taksit İste’ özelliği ile peşin alışverişlerde 18 aya kadar sonradan taksitlendirme yapmak mümkün. Taksitli alışverişlerde ise ‘Ek Taksit’ özelliği ile 16 aya kadar taksit olanaklarından faydalanılabiliyor. Ayrıca peşin alışverişlerden sonra tek bir talimat ile belirlenen tutar ve üzerinde kredi kartı harcamaları otomatik olarak taksitlendirilebiliyor.

24 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page