top of page

Binance Türkiye ve Çankaya Üniversitesi'nden iş birliği

Binance Türkiye, üniversitelerle kurduğu iş birlikleri ile bilgi aktarımı farkındalık artırma, ekosistemi kuvvetlendirme ve yetenek geliştirmeye devam ediyor. Binance Türkiye, bu doğrultuda Çankaya Üniversitesi Blockchain Topluluğu ile 4 haftalık online eğitim serisi düzenleyecek.Binance Türkiye ve Çankaya Üniversitesi Blockchain Topluluğu, online düzenlenecek webinarda bir araya gelerek Web3, blockchain, kripto para ve Metaverse konularında öğrencilere bilgi paylaşımı yapacak.


Binance Türkiye’nin, üniversiteler ve üniversite öğrencileri ile yaptığı iş birlikleri artarak devam ediyor. Binance Türkiye bu doğrultuda son olarak Çankaya Üniversitesi Blockchain Topluluğu ile iş birliği gerçekleştirerek ekosistemi güçlendirmeye ve Türkiye’de bu alanda eğitime önemli katkılar sağlamaya devam ediyor.


Finansal okuryazarlık ve gerçekleştirilecek eğitim iş birlikleri ile geleceğe damga vurmak isteyen Binance Türkiye, bu kez de Çankaya Üniversitesi Blockchain Topluluğu ile 4 hafta sürecek eğitim programı konusunda anlaştı. Yapılan iş birliği kapsamında öğrenciler ile web3, blokzincir ve ekosistem hakkında bilgiler paylaşılacak.


23 Haziran – 18 Temmuz tarihleri arasında haftada bir kez olmak üzere 4 hafta sürmesi planlanan online webinar eğitimlerinde ilk hafta Binance Akademi İş Geliştirme uzmanı Farah Nassar, ikinci hafta Binance Türkiye Pazarlama ve Topluluk Müdürü Alper Bulut’un yanı sıra Gazi Üniversitesi öğretim görevlisi Doç. Dr. Murat Yılmaz ve Altcointurk kurucusu Volkan Korkmaz eğitmen olarak katılım sağlayacak. Düzenlenecek webinar serisinde konuşmacılar, öğrencilere sektör trendlerininin yanı sıra; blokzincir, web3 ve ekosistem hakkında bilgi paylaşımı yapacak. Farklı disiplinlerden katılım gösterecek öğrenciler, kripto varlıklara yönelik temel kavramları, blokzincir teknolojisi ve bunların farklı sektörlerdeki uygulamaları hakkında bilgi edinme fırsatı bulacak.

5 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comentários


bottom of page