top of page

Bitci Borsa XEO iş birliğiyle GameFi ekosisteminin geleceğine yatırım yapacak!

Kripto para borsası Bitci, stratejik planlamaları doğrultusunda attığı adımlara bir yenisini daha ekledi. Borsa, GameFi 2.0 projesi XEO ile iş birliği başlattığını duyurdu. Bu gelişmeyle GameFi sektörünün geleceğine yatırım yapan Bitci, önümüzdeki dönemde Türkiye’deki GameFi ekosisteminde lider olmayı hedefliyor.

Türkiye’nin önde gelen kripto para borsalarından Bitci, blockchain teknolojisinin güvenli ve şeffaf yapısını kullanarak kendi ekosistemini oluşturmayı hedefleyen girişim Oasis of Universe’ün yenilikçi GameFi 2.0 projesi XEO ile stratejik iş birliği başlattı. Bu anlaşmayla GameFi ekosisteminin geleceğine güvendiğini bir kez daha vurgulayan Bitci, Türkiye’nin GameFi serüvenine öncülük etmeyi amaçlıyor.


Bugüne kadar geliştirdiği stratejik iş birlikleriyle teknolojinin dönüştürücü potansiyeline odaklanan ve bu alanda ciddi yatırımlar yapan Bitci, XEO hamlesiyle bu yaklaşımını sürdürmeye devam ediyor. Bu kapsamda, dinamik bir FPS oyunu olan ve GameFi 2.0 hareketine öncülük eden XEO ile stratejik iş birliği geliştiren borsa, sektörün geleceğine odaklanmayı planlıyor.


XEO, FPS oyun pazarını Web3 dönemine taşımayı amaçlıyor


Oasis of Universe'ün başyapıtı olarak nitelendirilen XEO, geleneksel FPS oyunlarının ötesinde; beceri tabanlı ödüllerle çok oyunculu bir boyutu, son teknoloji blockchain ekosistemi içinde bir araya getiriyor.


Şirket, alışılagelmiş GameFi projelerinin aksine yeni deflasyon mekanizmalarıyla dikkat çeken XEO aracılığıyla geleneksel FPS oyun pazarını Web3 dönemine taşımayı amaçlıyor. Polygon ağında bulunan XEO, GameFi 2.0’ın öncüsü olarak, oyun dünyasındaki dönüşüm sürecinde etkin rol alıyor, sektöre yeni bir heyecan ve derinlik kazandırıyor.


"GameFi, finansal piyasalar üzerinde olumlu gelişmelere neden olabilir"


Konuya ilişkin önemli açıklamalarda bulunan Bitci CEO'su Ahmet Onur Yeygün, "Bitci olarak, vizyoner GameFi 2.0 projesi XEO ile stratejik partnerlik sürecini yürütecek olmaktan büyük mutluluk duyuyor, bu adımı gelecek vizyonumuzu yansıtan önemli bir gelişme olarak değerlendiriyoruz. GameFi ekosistemi, yenilikçi yapısıyla blockchain tabanlı teknolojilere dayanan merkeziyetsiz finans uygulamalarıyla oyun dünyasını bir araya getiriyor. Bu yaklaşım, yakın bir gelecekte, potansiyel olarak hem yeni yatırım fırsatlarını hem de kullanıcı deneyimi konusunda yeni yollar keşfedilmesini kolaylaştırma bakımından finansal piyasalar üzerinde olumlu gelişmelere neden olabilir. XEO ile gerçekleştirdiğimiz iş birliğinin Türkiye pazarının gelişimine ciddi katkılar sağlayacağına inanıyoruz." ifadelerini kullandı.


16 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Kommentare


bottom of page