top of page

BtcTurk'ten yeni dönemi anlatan iki reklam filmi

Bu yıl 10. kuruluş yılını kutlayan BtcTurk, yoluna yeni nesil self servis bir finansal hizmetler kuruluşu olarak devam ediyor. BtcTurk, bu dönemde BtcTurk Kripto uygulamasıyla kripto para alım satım platformu olarak hizmetini sürdürürken, BtcTurk Hisse uygulamasıyla da geleneksel sermaye piyasalarına yönelik yenilikçi hizmetler sunuyor, hisse alım satımına aracılık ediyor.


BtcTurk, Temmuz ayı itibarıyla başlattığı bu yeni hizmetlerin ayrıntılarını iki ayrı reklam filmiyle ilk kez tanıtıyor. BtcTurk Kripto filminde pratikliği vurgulayan ‘Basit Al Sat’ özelliği öne çıkarılırken, 7/24 canlı destek ve 7 anlaşmalı bankadan hızlıca para transferi yapılabildiğinin altı çiziliyor. BtcTurk Kripto, Eliptik Yazılım A.Ş. uygulaması olarak faaliyet gösteriyor.

BtcTurk Hisse filminde, uygulamanın en büyük özeliklerinden biri, yatırımcı hisse satışı yaptığında parasının hesaba geçmesini iki gün beklemeden anında alması. Ayrıca 7/24 para transferi ve 7/24 canlı destek hizmeti öne çıkarılıyor. BtcTurk Hisse, Eliptik Yatırım Menkul Değerler A.Ş. uygulaması olarak faaliyet gösteriyor.

Türk finans dünyasında yeni açılımlar

Arda Erdik’in yönetmenliğinde yapılan çekimler İstanbul’da bir gün içinde tamamlandı. BtcTurk CEO'su Özgür Güneri, "Kısa süre önce 'Hep Dahası Var' sloganıyla 10. yılımızı kutlamış ve artık sadece bir Bitcoin ve kripto para alım satım platformu değil yeni nesil self servis finansal hizmet grubu olarak yolumuza devam ettiğimizi duyurmuştuk. Şimdi de genişleyen kripto ve yeni sağlamaya başladığımız hisse hizmetlerimizin öne çıkan özelliklerini daha ayrıntılı olarak kamuoyuyla paylaşıyoruz. Tüm yeniliklerimizle olduğu gibi bu yeniliklerimizle de Türk finans dünyasında yeni açılımlara vesile olacağımızı inanıyoruz" dedi.

BtcTurk Kripto Filmi Youtube Linki:

BtcTurk Hisse Filmi Youtube Linki:

REKLAM KÜNYESİ

Reklamveren: BtcTurk

Reklamveren Yetkilileri: Onur Güven, Eda Elif Özbek, Onur Duman, Muhammet Sarıçam, Tuğçe Karataş, Eren Kaleli, Gökçe Tamer, Serhat Kalfa

Reklam Ajansı: Tribal Worldwide İstanbul

Yaratıcı Başkan: Arda Erdik

Ajans Başkan Yardımcısı: Başar Bellisan

Yaratıcı Yönetmen: Emre Lafçı

Yaratıcı Grup Başkanı: Erman Anıt

Yaratıcı Ekip: Yusuf Gürol Yılmaz, Cem Işık, Öner Tankul, Bilge Kaan Aydın, Sercan Akkuş

Ajans Başkan Yardımcısı: Alp Gürsoy

Müşteri İlişkileri Direktörü: Kutay Serteser

Müşteri İlişkileri: Fatma Seren Gökkut

Sosyal Medya: İklim Suaşan, Emrecan Uğur

Stratejik Planlama Direktörü: Ceren Şehitoğlu

Stratejik Planlama: Göktuğ Yurt

Ajans Yönetici Prodüktörü: Gülengül Soytürk

Ajans Yönetici Prodüktör Yardımcısı: Ümit Bak

Ajans Prodüktörü: Baran Saraç, Alper Öz

Yapım Şirketi: PTOT

Yapımcı: Işıl Ege

Yönetmen: Arda Erdik

Post Prodüksiyon: Roots Production

Müzik: Magic Jingle


17 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Opmerkingen


bottom of page