top of page

Decacorn Angels Danışma Kurulu, Türkiye'de girişimcilik ekosistemine öncülük edecek

Girişim ekosisteminin büyümesini destekleme ve yatırım fırsatlarını kolaylaştırma misyonuyla faaliyete geçen Decacorn Angels, uluslararası firmaların ve iş dünyasının çok önemli isimlerinden oluşan danışma kurulu ile girişimcilik ekosistemine yeni bir soluk getirmeyi hedefliyor."Yıkıcı teknolojilerin ve çığır açan girişimlerin büyümesini hızlandıracağız"


Decacorn Angels CEO’su Duygu Eren, sektörün deneyimli isimleriyle yola çıktıklarını belirterek, “Finans, yatırım ve girişimcilik dünyasının önde gelen saygın isimlerinin yer aldığı bir danışma kuruluna sahip olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Global şubelerimizin sunduğu fırsatların yanı sıra, yenilikçi etkinlikler, dinamik ağ oluşturma fırsatları ve kapsamlı eğitim kaynakları aracılığıyla yatırımcılar ve girişimciler arasında güçlü ilişkiler geliştiriyoruz. Pre-seed - A seri aşama arasındaki girişimleri decacorn olma yolunda desteklemek en önemli amacımız. Decacorn Angels olarak yıkıcı teknolojilerin ve çığır açan girişimlerin büyümesini hızlandıracağız.” dedi.


Decacorn Angels Danışma Kurulu Üyeleri


Decacorn Angels, alanında uzman isimlerden oluşan Danışma Kurulu ile Türkiye’de girişimcilik ekosistemine öncülük edecek.


Decacorn Angels Danışma Kurulu üyeleri arasında; Fingate.io Kurucu Ortak & CEO Alper Akcan, 3 Seas Capital Partners Yönetici Ortak İbrahim Arınç, Angel Plus Yönetici Ortak Shirley Gee, İstanbul Üniversitesi & Koç Üniversitesi Finans ve Bankacılık Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Recep Bildik, Güler Legacy Kurucu Ortağı & VC Fon Yöneticisi Sinan Güler, Founders Space Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO'su Steve Hoffman, Coca-Cola Kafkasya ve Orta Asya Başkan Yardımcısı Başak Karaca, Power Holding Yönetim Kurulu Başkanı Danışmanı Atilla Kuruçayırlı, Teknoloji ve Sürdürülebilirlik İletişimcisi, Melek Yatırımcı Dr. Sertaç Doğanay, Polimer Bilimci ve Girişimci Ergun Kırlıkovalı, Kurucu Ortak DSG Investments Cem Soysal, SEDEFED Başkanı, GEN TR Başkan Yardımcısı, Erdem Holding Yönetim Kurulu Üyesi Emine Perviz Erdem, Yönetici Ortak Concordia Ventures, Öğretim Üyesi, Kaliforniya Üniversitesi Berkeley Naeem Zafar bulunuyor.

71 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comentarios


bottom of page