top of page

Dgpays, Digital Money & Fintech'ten 2 ödülle döndü

Güncelleme tarihi: 12 Ara 2023

Türkiye’nin lider fintek şirketlerinden Dgpays, Fast Company Türkiye’nin düzenlediği Digital Money & Fintech Ödülleri’nde, "En Çok İstihdam Yaratanlar" ve "Yılın En Yenilikçi Şirketleri" kategorilerinde ödül kazandı.


Fast Company Türkiye Digital Money & Fintech ödülleri sahiplerini buldu. 7 Aralık’ta düzenlenen ve dijital bankacılık, faktoring, sigorta, ödeme sistemleri ve yeni nesil startupların ödüllendirildiği törende, Türkiye’nin lider fintek şirketlerinden Dgpays, "Yılın En Yenilikçi Şirketleri" kategorisinde yenilikçi ürünü DgTransit ile ödülün sahibi olurken "En Çok İstihdam Yaratanlar" kategorisinde de ödül aldı.

"Dünya çapında söz sahibi olmak için geleceğe yatırım yapıyoruz"

Törende Dgpays adına ödülleri alan Dgpays Satış ve İş Geliştirmeden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Yeşim Karaca, Digital Money & Fintech’te 2 ödül birden kazanmalarıyla ilgili mutluluğunu dile getirerek "Yaklaşık 600 kişilik yetkin ekibimizle başarılarımıza yenilerini eklemekten kıvanç duyuyoruz. Nitelikli çalışan ihtiyacının çok yüksek olduğu bu dönemde ülkemizin potansiyeline inanıyor, nitelikli istihdamı desteklemeyi önemli bir sorumluluğumuz olarak kabul ediyoruz. Bu katkımızın paydaşlarımızca da fark edilmesi ve Fast Company Türkiye tarafından ödüle layık görülmesi gurur verici. Bir başka gurur kaynağımız ise Türk mühendisler tarafından geliştirilen ve ulaşım ödemelerinde büyük kolaylık sağlayan DgTransit ürünümüzün yenilikçi ürün olarak ödüllendirilmesi. Yurt dışında iş birliği yaptığımız kuruluşlar sayesinde DgTransit’i uluslararası platforma da çıkardık. Türkiye’den çıkmış bir şirket olarak finansal teknoloji alanında dünyada söz sahibi olmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Gençlerimizin ve sektörümüzün geleceğine yaptığımız yatırımların ödüllerle takdir edilmesi, ödeme sistemleri alanında kısa zamanda elde ettiğimiz başarıyı yeni ürün ve hizmetlerle daha da ileriye taşımak için itici güç oluyor." dedi.

Ödüllü yenilikçi ürün: DgTransit

Dgpays’in ödül alan ürünü DgTransit, toplu taşıma araçlarında herhangi bir yerel veya yabancı debit kartın, kredi kartının veya ön ödemeli kartın geçerliliğini sağlayarak insanların günlük hayatlarını kolaylaştırmaktadır. Dgpays, bu ürününde sadece Türkiye’de değil, dünya genelinde iş birliği yaparak, sektöre bir Türk markasının adını dünya standartlarında geliştirilmiş hizmet sunan firma olarak yazdırmıştır.

26 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Komentar


bottom of page