top of page

FinTech İstanbul B2B Connect Summit, 13 Ekim'de yapılacak

FinTech İstanbul B2B Connect Summit etkinliği, 13 Ekim 2023 tarihinde Selectum City Ataşehir'de düzenlenecek. Hizmet sunan ve çözüm arayan tarafları bir araya getirerek etkin bir tanışma ve iş birliği oluşturmak üzere tasarlanan bu organizasyon, ölçülebilir, verimli ve keyifli bir etkinlik deneyimi yaşatmayı hedefliyor.

Bir taraftan finans dünyasının otoriteleri, bankalar, FinTekler, ödeme kuruluşları, e-para şirketleri, teknoloji liderleri, yöneticiler ve hizmet sağlayıcılar; diğer taraftan bu hizmetlere ihtiyaç duyan küçük ve büyük tüm şirketler FinTech İstanbul B2B Connect Summit etkinliğinde bambaşka bir deneyim için buluşacak.


Ülkemizde finansal hizmetleri iyileştirmek için teknolojide meydana gelen gelişmelerden yararlanan FinTek sektörü dünyaya örnek olacak kadar hızlı bir büyüme yolculuğunda. Sahip olunan teknolojik güç ve deneyim sayesinde, geleneksel finansal hizmetlerin ötesinde faaliyet gösteren finans kuruluşları ve FinTekler, müşterilerinin hayatını kolaylaştırmak, zamandan kazandırmak ve pratik olma felsefesi ile hareket ederek hem finans sektöründen hizmet alanlara hem de finans sektöründe çalışanlara kolaylık sağlamak için gelişiyor.


KOBİ’ler ve Büyük Şirketler için Sunulan B2B Çözümler İlk Defa Bu Etkinlikte Bir Araya Gelecek


KOBİ Finansmanı, Nakit Çözümleri, Tedarikçi Finansmanı, POS Çözümleri, Ödeme Sistemleri, Açık Bankacılık, Servis Bankacılığı (BaaS), FinTech as a Service (FaaS), Gömülü Finans, Dijital Dönüşüm ve daha birçok konu FinTech İstanbul B2B Connect Summit etkinliğinde bir araya gelecek.


Kimler bu etkinlikte olacak?


Bu etkinlikte FinTek Ekosisteminin hizmet arayan ve hizmet sunan tüm tarafları bir araya gelecek:


KOBİ’ler ve Büyük İşletmeler: Finansa erişim, nakit akış optimizasyonu, tedarikçi finansmanı, kredi, ödeme ve tahsilat sistemleri, çek finansmanı, ihracat, siber güvenlik, E-Arşiv Fatura, ERP Entegrasyonu ve E-Dönüşüm gibi alanlarda maliyet, hız ve kolaylık konusunda çözüm arayan işletmeler.


Bankalar: Dijital dönüşüm konusunda KOBİ ve Büyük İşletmelere çözüm sunan bankalar.


FinTekler: Gerek bankalara ve gerekse şirketlere B2B finansal çözüm sunan FinTekler.


Teknoloji Sağlayıcıları: Kurum içinde ve kurumlar arasında entegrasyon hizmeti sağlayan şirketler.


Telekom Operatörleri: Kurumlara dijital dönüşüm ve finansal hizmetler konusunda çözüm sunan Telekom operatörleri.


FinTech İstanbul B2B Connect Summit, E-Ticaret ve E-İhracat etkinlikleri düzenleyen Oniki tarafından düzenleniyor.


31 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

تعليقات


bottom of page