top of page

Genç kuşak çalışanlar için en iyi işverenler açıklandı

Great Place To Work, genç çalışanların çalışan deneyimini yansıtan “Best Workplaces for Millennials Listesi’ni açıkladı. Listede, genç yetenekler tarafından en iyi işveren olarak değerlendirilen 60 organizasyon yer aldı.Great Place To Work, Best Workplaces for Millennials Listesi’ni açıkladı. Listede yer alan 60 organizasyonun belirlenmesinde 126 bin 500 çalışanın katıldığı Trust Index çalışan deneyimi anketi verileri değerlendirildi. Great Place To Work Türkiye tarafından gerçekleştirilen değerlendirme sürecinde ayrıca hem 26-34 yaş aralığındaki çalışanlara özgü eğilimler hem de yaştan bağımsız olarak ortak deneyimler, diğer kuşaklardan çalışanların deneyimleriyle karşılaştırıldı. Analizde şirket büyüklüğü, çalışanlarının demografisi ve sektör normları gibi önemli faktörler de göz önünde bulunduruldu.


2009 yılından bu yana ödeme hizmetleri sektöründe hizmet sunan tamamı yerli sermaye ile kurulmuş olan PayTR de "Genç Kuşak Çalışanlar İçin En İyi İşverenler" listesinde yerini aldı.


PayTR tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: "Genç çalışanlar için en iyi iş ortamını sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Şirketimizin büyümesine ve ilerlemesine katkıda bulunan tüm ekibimizle gurur duyuyoruz."

10 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page