top of page

Hepsiburada ve Yapı Kredi Bankası'ndan iş birliği

Hepsiburada ve Yapı Kredi Bankası'nın alışverişe yeni bir boyut getiren Hepsiburada Premium Worldcard'ı sunduğu açıklandı.


Yapılan iş birliği kapsamında, Hepsiburada Premium Worldcard ile Hepsiburada’da alışverişlerin peşin fiyatına 3 ay ertelenip 6 taksitle ödenebildiği belirtildi. Herhangi bir faiz/fark ödemeden peşin fiyatına 3 ay ertelemeyle alışverişlerini yapan kart sahipleri bütçelerini rahatlatıyor.

1.000 TL Hepsiburada Puan

Hepsiburada Premium Worldcard alarak Yapı Kredi’den ilk defa kredi kartı sahibi olan müşteriler her 500 TL’lik alışverişte 100 TL toplamda 1.000 TL Hepsiburada Puan kazanıyor.

Her alışverişte %5 kazanma imkânı

Kart sahipleri Hepsiburada’dan yaptıkları her alışverişte %5 kazanıyor ve Hepsiburada’dan diledikleri kategoride geçerli olmak üzere kazançlarını kullanabiliyorlar.

Hepsiburada Premium ücretsiz

Hepsiburada Premium Worldcard ile sunulan bir başka ayrıcalık Hepsiburada Premium’un ücretsiz olarak sunulması. Premiumlular kargo bedava, hediye BluTV üyeliği, ücretsiz randevulu teslimat, ücretsiz kapıdan iade gibi birçok avantajdan yararlanabiliyor.


17 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page