top of page

Hepsipay, yeni çözümlerini tanıttı

Hepsipay, "Cüzdanı Dolduran Kredi" ve dijital "Hepsipay Kart" ile her yerde taksitle ödeme çözümlerinin tanıtımına bir kampanyayla başladı.

Hepsiburada’nın platform cüzdanı olarak hayata geçirilen Hepsipay artık platform dışında da müşterilerine tüm mağazalarda ve online alışverişlerinde hizmet sunuyor. Hepsipay kullanıcıları, banka iş birlikleriyle kendilerine uygun taksitlendirme çözümleriyle cüzdanlarını doldurup bakiyelerini dijital Hepsipay Kart ile her yerdeki alışverişte kullanabiliyor.


Müşterilerin arzu ettikleri ürünleri, bütçeleriyle sınırlı kalmadan kolayca almalarını sağlayan "Cüzdanı Dolduran Kredi" ile her yerde harcama çözümünün iletişimi, reklam filmlerinin yanı sıra sosyal medya, outdoor uygulamaları ve radyo gibi farklı araçların da yer aldığı 360 derecelik bir iletişim kampanyasıyla tanıtılıyor.


Reklam filmleri yayımlandı


"O Sırada Zeynep" ve "O Sırada Burak" sloganlarıyla, Hepsipay’i olan ve olmayan iki arkadaşın alışveriş deneyiminin aktarıldığı reklam filmlerinde, cüzdanı dolduran kredi çözümü ile her yerde taksitle ödeme hızı ve kolaylığı esprili bir dille aktarılıyor. Reklam filminde Hepsipay kullanmayan karakter beğendiği ürünle ilgili olarak bütçe hesabı yaptığı sırada, Hepsipay kullanan diğer karakterin çoktan Hepsipay’ini krediyle doldurup ürünü Hepsipay ile satın almak için hemen kasaya geçmesi üzerine kurgulanan reklam filmi, "cüzdanı dolduran kredi" ve Hepsipay Kart ile her yerde ödeme çözümünün kolaylığını vurguluyor.


Hepsipay Genel Müdürü Ozan Bayülgen: "Her Yerde Taksitle Ödemeyi kolaylaştıran Hepsipay uygulamasını tasarım dilini de yenileyerek taçlandırdık"

Hepsipay’in yeni lansman sürecine dair görüşlerini aktaran Hepsipay Genel Müdürü Ozan Bayülgen, "En kolay dolan cüzdan olarak tanımladığımız Hepsipay’in alım gücünü destekleyen 'Hemen Doldur, Taksitle Öde' çözümünü, iki reklam filmimize ek olarak outdoor ve dijital mecraları da kullandığımız ve 360 derece ördüğümüz bir kampanyayla müşterilerimize tanıtıyoruz. Hepsipay'in Hepsiburada platformu dışında da her yerde artık kullanılabilmesini markanın tasarım dilini de yenileyerek taçlandırdık. Eylül sonu itibariyle 13 milyonu aşkın müşterimize Hepsiburada platformu dışında da hızlı ve güvenli ödeme yapma olanağı sağlıyor; alışveriş anında kullanılabilen kredi çözümümüzle özellikle arzu nesnesi haline gelmiş ancak ulaşması görece zor olan ürünlerin kolayca elde edilebilir olduğunu anlatıyoruz" dedi.


Hepsipay'in reklam filmleri linkten izlenebilir.


Künye:


Reklamveren: Hepsipay

Reklam Veren Temsilcileri: Ozan Bayülgen, Görkem Dereli, Soner Beyhan, Mine Silen, Serra Molinas Eskinaz, Sahra Erkaya, Ali Ziya Karabuğa, Beyza Yüce

Reklam Ajansı: TBWA\Istanbul

CCO: İlkay Gürpınar

ECD: Volkan Karakaşoğlu

CD: Mesut Koçarslan, Serdar Güngör

Yaratıcı Ekip Lideri: Orkun Süslü

Yaratıcı Ekip: Atilla Vardar, Seray Samancı

Genel Müdür: Tuğyan Çelik

Genel Müdür Yardımcısı: Ömer Üstündağ

Marka Ekibi: Levent Tüker, Seçil Karbo, Ece Aydınalp, Asena Darca

CSO: Toygun Yılmazer

Stratejik Planlama Ekibi: Onur Aydın, Yunuscan Hısımcıl, Ece Yeniyol

Prodüksiyon Optimizasyonu: Neslihan Gücüm, Gözde Bilir

Prodüksiyon Ekibi: Nilay Ciğit, Mert Adabaş

Prodüksiyon Şirketi: Shortcut Yapım

Yönetmen: Müfit Samık

Müzik: Jingle Jackson

17 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Commentaires


bottom of page