top of page

Kripto Varlık Platformu Binance TR Üç Yaşında

Binance Global’den bağımsız şekilde tamamen yerli bir platform olarak Türkiye’deki kullanıcılarla buluşan Binance TR, üçüncü yılında da büyümeye devam ediyor. Binance TR, titizlikle yerine getirdiği MASAK mevzuatı ve yükümlülükleri kapsamında kullanıcılarının ihtiyaç ve taleplerine uygun şekilde hizmet ve ürünler geliştirmeyi sürdürüyor. Bu kapsamda yerli kripto para platformları arasında ilk kez Binance TR’nin hayata geçirdiği Otomatik Yatırım ürünü ile Dönüştür ve Kolay Al-Sat ürünleri, geçtiğimiz üç yılda sunulan önemli yenilikler olarak öne çıkıyor.

Aynı zamanda en gelişmiş güvenlik, veri gizlilik protokol ve kontrollerini ciddiyetle hayata geçiren Binance TR, blokzincir teknolojisinde toplum yararına yönelik yeni kullanım alanları bulmaya ve geliştirmeler yapmaya devam ediyor. Kullanıcıların varlıklarını doğru bir şekilde yönetebilmeleri için istikrarlı ve güvenli bir platform oluşturmayı hedefleyen Binance TR, bu çerçevede ara yüzünde yalnızca son bir yılda 150’yi aşkın iyileştirme ve geliştirme gerçekleştirdi.


Bunun yanı sıra Türkiye’nin lider yerli kripto varlık platformu olarak yüzbinlerce insanın yakından takip ettiği sosyal medya kanallarından yaptığı sayısız yayın ve paylaşımla bilgi birikimini şeffaflıkla aktarmayı sürdürüyor. Kadınların blockchain’deki rolünün en büyük destekçisi olarak bilgi ve deneyim paylaşımı ile ekosistemin de büyümesini katkı sağlıyor.


Binance TR’den Türk Lirası’na güçlü destek ve önde gelen bankalarla öncü iş birlikleri


Yerli lider kripto varlık platformu olmanın sorumluluğunu Türk Lirası’na verdiği güçlü destek ile yerine getiren Binance TR, geçtiğimiz üç yılda Türk Lirası’nda listelediği onlarca işlem çifti ile blockchain ekosisteminde Türk Lirasının gücünü artırmaya devam ediyor. Bu doğrultuda geleneksel finans ile finansın geleceğini bir araya getirerek Türkiye’nin önde gelen bankaları ile yine sektörde öncü ve benzersiz iş birliklerine imza atan Binance TR, İş Bankası, Akbank, Fibabanka, Vakıfbank, Ziraat Bankası ve son olarak Şekerbank ile Türk Lirası yatırma ve çekme işlemlerinde iş birliği yaparak kullanıcı deneyimini üst noktaya taşıyor.


Binance TR ayrıca, son bir yılda gerçekleştirdiği 150’yi aşkın iyileştirme ve geliştirme ile kullanıcılarının işlem yapmalarını ve piyasaya erişimlerini kolaylaştırırken, Binance Live ve sosyal medya kanallarından yaptığı yayınlar ve paylaşımlarla sektördeki global bilgi birikimini takipçileriyle paylaşıyor ve ekosistemin büyümesine katkı sağlıyor.


3. Yaş kutlamasına özel 1500 dolarlık ödül havuzu


Binance TR, üçüncü yılını kutlarken, yalnız Binance TR kullanıcılarına özel bir etkinlik de sunuyor. Kutlamalar kapsamında Twitter ve/veya Instagram üzerinden Binance TR hakkında en yaratıcı video veya fotoğrafı paylaşan 15 kullanıcı 1.500 dolarlık ödül havuzunu paylaşacak.


Etkinliğe katılmak için kullanıcıların 5-15 Eylül tarihleri arasında Binance TR Twitter ve/veya Instagram hesaplarını takip etmesi, Twitter’da duyuru paylaşımını yeniden paylaşması ya da Instagram’da duyuru paylaşımının altına iki arkadaşını etiketlemesi ve Binance TR ile ilgili bir fotoğraf veya video çekerek #BinanceTR3Yaşında etiketiyle paylaşması gerekiyor.

15 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comentarios


bottom of page