top of page

kuikpara ile Metropol Cep Pos noktalarından QR ile ödeme imkânı

Uluslararası para transferi alanında faaliyet gösteren, sektörün önde gelen ödeme hizmetleri sağlayıcısı PayPorter'ın, mobil cüzdan uygulaması kuikpara hizmetiyle kullanıcılarına avantaj sağladığı belirtildi. kuikpara kullanıcıları bundan böyle tüm Metropol Cep Pos noktalarından QR ile ödeme imkânına sahip oluyor.

Ulusal ve uluslararası para transferi sağlayıcısı PayPorter'ın mobil cüzdan uygulaması kuikpara ile kullanıcılarına para transferi, fatura ödeme, para yatırma ve para çekme gibi işlemleri kolaylıkla ve en hızlı şekilde gerçekleştirme fırsatı sunuyor. Yeni iş birliğiyle artık kullanıcılar MetropolCard üye iş yeri noktalarında kuikpara mobil cüzdan uygulaması üzerinden “QR ile Ödeme” seçeneğini kullanarak ödeme yapma imkanına da sahip oluyor.


Hızlı, kolay ve güvenli ödeme


Kullanıcılar, uygulama içindeki Ödemeler kısmından “MetropolCard ile Öde” seçeneğini seçtikten sonra POS cihazındaki QR kodu okutarak ödeme onayı yapabiliyor.

Uygulama sayesinde kuikpara kullanıcıları alışverişlerini hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde gerçekleştiriyor. Bu iş birliğiyle kullanıcılar geniş bir ödeme ağına sahip oluyor; kuikpara ile MetropolCard bulunan tüm üye iş yeri noktalarında ödeme yapılabiliyor.


Her an her yerden, sadece birkaç dokunuşla para transferi: kuikpara

PayPorter'ın dijital cüzdan uygulaması olan kuikpara, birkaç adımla yurt dışına ve yurt içine para transferi, fatura ödeme, İstanbulkart yükleme, para yatırma ve para çekme gibi işlemleri kolaylıkla gerçekleştirmeyi sağlıyor. 7/24 dijital transfer olanağını sunan kuikpara mobil cüzdanla, her an her yerden, sadece birkaç dokunuşla para transferi yapılabiliyor. Ayrıca Avrupa'ya 1 Euro'dan başlayan transferleri de mümkün kılıyor.

PayPorter ve kuikpara hizmetleri sadece Avrupa ile sınırlı da değil, PayPorter şubeleri ve kuikpara mobil cüzdan aracılığıyla 185+ ülkeye ve bu ülkelerdeki 25+ mobil cüzdan uygulamasına para göndermek de mümkün. 

21 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page