top of page

Mükellef, kullanıcı deneyiminde “Üstün Başarı” ödülüne layık görüldü

Girişimcilerin ve işletmelerin şirket kuruluşundan vergi süreçlerine kadar tüm ihtiyaçlarını tek çatı altında karşılayan online platform Mükellef, Hizmet İhracatçıları Birliği tarafından düzenlenen İhracatı Hızlandıranlar Yarışması’nda Mükemmel Müşteri ve Kullanıcı Deneyimi kategorisinde “Üstün Başarı” ödülüne layık görüldü.Türkiye’nin yanı sıra Amerika Birleşik Devletleri (ABD), İngiltere ve Estonya üzerinden Avrupa Birliği’nde küçük ve orta büyüklükteki işletmelere, şirket kuruluşundan vergilendirmeye kadar olan süreçte ürün ve hizmetler sunan Mükellef’in yeni bir ödül aldığı açıklandı.


PSM Awards’da “Yılın Startup”ı seçilen Mükellef şimdi de Hizmet İhracatçıları Birliği tarafından düzenlenen İhracatı Hızlandıranlar Yarışması’nda Mükemmel Müşteri ve Kullanıcı Deneyimi kategorisinde “Üstün Başarı” ödülünün sahibi oldu.


“Müşteri memnuniyeti işimizin merkezinde”


Konuya ilişkin değerlendirmede bulunan Mükellef Kurucu Ortağı ve CEO’su Kenan Açıkelli şunları söyledi: “Mükellef olarak müşteri memnuniyetini her zaman işimizin merkezine alıyor, kullanıcılarımızın beklenti ve ihtiyaçları doğrultusunda çözümler geliştirmeyi sürdürüyoruz. Bu yaklaşımımızın bir sonucu olarak Mükemmel Müşteri ve Kullanıcı Deneyimi kategorisinde Üstün Başarı ödülünü almak bizler için büyük bir onur. Titiz ve özverili çalışmalarıyla Mükellef’e bu gururu yaşatan tüm ekip arkadaşlarıma ve yolculuğumuza eşlik edip gelişimimize ışık tutan tüm kullanıcılarımıza teşekkür ediyorum. Takım ruhuyla başarılarımıza yenilerini eklemeye devam edeceğiz.”


23 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page