top of page

ON'dan 15 dakikada hazır dijital taşıt kredisi

Perakendeden otomotive kadar pek çok farklı alanda iş birlikleri yaparak müşterilerine hızlı ve kolay finansal çözümler sunan ON Dijital Bankacılık'ın, 15 dakikada hazır olan dijital taşıt kredisi sağladığı açıklandı. Firmanın bu sayede araç alım satım işlemlerinde müşterilerinin hayatını kolaylaştırdığı belirtildi.Burgan Bank’ın ON adlı dijital bankacılık platformunun, dijital taşıt kredisi ile 15 dakikada hızla tamamlanan süreçlerle müşterilerinin sıfır ve ikinci el araç alım satım işlemlerinde yanlarında olduğu ifade edildi.

ON’un dijital araç kredisinde imza işlemleri tek sayfada sadece 2 adet imza ile tamamen dijital olarak gerçekleştiriliyor ve kâğıt israfı önlenerek doğanın korunmasına da katkı sağlanıyor.

Halil Özcan: “ON müşterileri bayiden çıkmadan dijital araç kredilerini alıyor”

ON’un rahatlık ve kolaylıklar dünyasının bankacılık işlemlerinde özgür ve esnek olmak isteyenlere uygun hizmetler sunduğunu belirten Burgan Bank Dijital Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Halil Özcan şöyle konuştu: “ON markamızla hızlı ve kolay finansal çözümlerin yanı sıra dijital kredi hizmetimizle de müşterilerimize bankaya gitmeden hızlı kredi imkânı sunuyoruz. Örneğin, dijital araç kredimizde tek sayfa imza ve dijital onay süreçleri ile 15 dakikada kredi işlemini tamamlıyoruz. Kolay arayüzümüz sayesinde bayi ile banka, detayları sistem üzerinden online yazışabiliyor ve anlaşmaya varabiliyor. ON müşterileri bayiden çıkmadan araç kredilerini hızlı dijital işlemlerle kolayca alıyor ve 15 dakika gibi hızlı kredi imkanıyla araçlarına kavuşuyorlar.”

ON, dijital süreçlerle bayilerin de hayatını kolaylaştırıyor

ON’un bayilere hızlı entegre olması ile birlikte sıfır ve ikinci el araçlarda dijital taşıt kredisinin girişi esnasında araç marka model bilgisi hata içermeksizin basit iki bilgi ile kolayca bayiler tarafından alınabiliyor. Ayrıca, aracın tescil ve ruhsat işlemleri ekranlar üzerinden hızlıca tamamlandığı için e-rehin işlemleri bayiler tarafından kolaylıkla yapılabiliyor.

Masrafsız para transferleri, mevduata her zaman sunulan yüksek oranlar, dövizden hisse senedine kadar tüm yatırım ürünlerinde verdiği başarılı hizmet ile ON Dijital Bankacılık, müşterilerine kolaylıklar ve dijital hizmetler sunuyor.

15 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page