top of page

Paribu'dan, İKSV Alt Kat'ın atölyesine destek

İKSV Alt Kat tarafından Paribu’nun desteğiyle hayata geçen “Sanatta Yaratıcı Bakışlar” programının ikinci dönemi başladı. Kasım ayına kadar sürecek atölyelerin ilk dönemi de nisan-mayıs ayları arasında 42 gencin katılımıyla gerçekleşti.

Kripto para işlem platformu Paribu, İKSV Alt Kat tarafından düzenlenen "Sanatta Yaratıcı Bakışlar" atölyesinin hayata geçmesine destek verdiğini duyurdu. İki farklı dönemde fiziki ve çevrimiçi 6 farklı atölyede 16-25 yaş arasındaki gençler, farklı disiplinlerdeki sanatsal üretim süreçlerini deneyimliyor.


İkinci dönem eğitimlerinin içeriğinde neler var?


Ekim ve kasım ayları boyunca 4 hafta sürecek atölye serisinde gençler, Selda Taşkın ile film kurgusu, Gökalp Gönen ile stop-motion animasyon film üretimi, Can Memişoğulları ile yaratıcı ses ve görsel kodlama ve Alper Aydın ile arazi sanatı ve güncel sanat çalışmalarına dahil olacak. Atölyelerin ikisi çevrimiçi, ikisi ise fiziksel olarak İKSV Alt Kat’ta gerçekleşecek.


Atölyenin ikinci döneminde de Toplum Gönüllüleri Vakfı’nın (TOG) öncülüğünde deprem bölgesinden İstanbul’a gelen veya deprem bölgesinde gönüllü olarak görev alan gençlerin de katılımı teşvik edilecek.


16-25 yaş arasındaki gençler için hazırlanan "Sanatta Yaratıcı Bakışlar" atölye programına katılmak için İKSV Alt Kat’ın web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

17 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page