top of page

Paribu, "Paribu Reads" ile okuyucuları yeni kitaplarla buluşturuyor

Paribu bilginin kaynağı olma hedefiyle teknoloji ekosistemine yönelik kapsamlı içerikleri dilimize kazandırdığı kitapları "Paribu Reads" kapsamında okuyuculara ulaştırmaya devam ediyor. Alex Tapscott imzalı "Dijital Varlık Devrimi", 9 Ağustos Dünya Kitapseverler Günü’nde okuyucusuyla buluşurken Turan Sert’in "Sorularla DeFi" kitabı da Storytel'de yayınlanacak.

Türkiye'nin alanında öncü teknoloji şirketi ve lider kripto varlık işlem platformu Paribu, 9 Ağustos Dünya Kitapseverler Günü’nde Paribu Reads’i okuyucularla buluşturuyor. Paribu, bu kitaplık projesinin çatısı altında finans, blokzincir ve teknoloji okuryazarlığının artmasını desteklemek amacıyla yeni kitapları okuyucusuna sunacak. Bu yılın kitabı ise, Alex Tapscott imzalı "Dijital Varlık Devrimi" olacak. Paribu, geçtiğimiz yıl da yazarın Blokzincir Devrimi kitabını dilimize kazandırdı. Ayrıca, yine geçtiğimiz yıllarda okuyucuyla buluşan ve Turan Sert’in kaleme aldığı "Sorularla DeFi" kitabı da bugün itibarıyla Turan Sert’in kendi sesiyle Storytel’de.


Küresel ölçekte başvuru kaynağı kitaplar Paribu Reads’de


Paribu Reads ile doğru bilginin kaynağı olmayı hedefleyen Paribu, bugüne kadar üç kitabın dilimize kazandırılmasına öncülük etti. Paribu Reads çatısı altında bugüne dek; merkeziyetsiz finansa dair Bitcoin ve blokzincir hakkındaki temel bilgilerin kaynağı niteliğindeki Anthony Lewis imzalı "Bitcoin ve Blokzincirin Temelleri" kitabı, kapsamlı bilgileri yalın ve anlaşılır bir dille okuyuculara aktaran Turan Sert’in "Sorularla DeFi" kitabı ve blokzincir teknolojisinin çok yönlülüğünü, farklı alanlarda nasıl konumlandırılabileceğini örneklerle anlatan Alex Tapscott ve Don Tapscott’ın kaleme aldığı "Blokzincir Devrimi" kitapları okuyucuyla buluşturuldu.


Şimdi de Alex Tapscott’ın alanında uzman isimlerin kaleme aldığı yazıları derlediği ve dönüştürücü bir etkiye sahip görülen dijital varlıkların hayatımızın hangi noktalarında yer alacağını anlatan "Dijital Varlık Devrimi"nin eklendiği Paribu Reads ile ekosistemde kaynak niteliği taşıyan yeni kitaplar da dilimize kazandırılacak. Ayrıca, Turan Sert’in yalın diliyle web3 dünyasını detaylı şekilde ele alacağı "Sorularla Web3" kitabı da Paribu Reads ile okuyucuyla buluşacak.


Paribu, doğru bilginin kaynağı olarak bu alandaki çalışmalarını sürdürmeye devam edecek.

16 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page