top of page

Paribu, web3 ve blokzincir medya şirketi Kriptomeda’yı bünyesine kattı

Paribu; Cointelegraph Türkiye, Coinkolik.com ve BTCHaber’i tek çatı altında birleştiren Türkiye’nin lider web3 ve blokzincir medya şirketi Kriptomeda’yı bünyesine dahil ettiğini duyurdu.


Kripto para işlem platformu Paribu, Kriptomeda’yı bünyesine dahil etti. Paribu, Kriptomeda ile birlikte bağımsız ve tarafsız bilgiye erişimi kolaylaştırmaya, her daim sektöre öncülük eden adımlar atmaya ve doğru bilginin kaynağı olmaya devam edecek.

Kriptomeda, 2019 yılından bu yana sektöre doğru bilgiyi hızla sunan, 5.000’den fazla özel haber yapmış, toplam görüntülenme sayısı 35 milyonu geçen bir şirket olarak, Paribu’nun bünyesinde daha güçlü bir şekilde yoluna devam edecek. Bu satın alma anlaşması ile Kriptomeda ekibi her zaman olduğu gibi bağımsız yapısını koruyarak yayın hayatını aynı tarafsızlık ile sürdürecek.

Kriptomeda Direktörü Eray Dengiz, “Türkiye’nin lider web3 ve blokzincir medya şirketi olarak, Paribu ile yollarımızı birleştirmek bizi son derece sevindiren bir gelişme. Birlikte çok daha güçlü yol alacağımıza olan inancım tam. Ufuk açıcı ve yenilikçi projeler yapmaya hazırız. Her zamanki bağımsız ve tarafsız yayıncılık anlayışımızla milyonları doğru bilgiye ulaştırmaya devam edeceğiz” diyerek konuya dair görüşlerini dile getirdi.


Paribu Kurucu ve CEO’su Yasin Oral ise “Kriptomeda’yı bünyemize dahil etmekten ötürü mutluluk duyuyoruz. Doğru bilginin kaynağı olma hedefimiz doğrultusunda, sektörün en önemli yayın şirketinin faaliyetlerini Paribu bünyesinde devam ettirecek olması, önemli bir dönüm noktası. Birlikte hayata geçireceğimiz projeler için heyecan duyuyoruz” diyerek anlaşmanın önemine vurgu yaptı.

14 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page