top of page

paynkolay'da üst düzey bir atama gerçekleşti

Erkut Zöngür, paynkolay Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı oldu. Zöngür, şirketin satış ve pazarlama stratejilerinin belirlenmesi, geliştirilmesi ve yönetilmesine liderlik yapacak.

Başta fatura tahsilatı, yurtiçi ve yurtdışı para transferi olmak üzere pek çok ödeme hizmetine aracılık eden elektronik para ve ödeme hizmetleri kuruluşu paynkolay'da üst düzey bir atama gerçekleşti. Buna göre, paynkolay Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcılığına Erkut Zöngür atandı.


Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu olan Erkut Zöngür, 20 yıllık kariyeri boyunca TEB, Aktifbank, Finansbank, DenizBank ve Anadolu Bank'ın yanı sıra Arkas Holding’de görev aldı. Zöngür, yeni görevinde satış ve pazarlama stratejilerinin belirlenmesi, geliştirilmesi ve uygulamasından sorumlu olacak.


"paynkolay'ın faaliyetlerini büyütmesine destek olacağım"


Erkut Zöngür, konuya ilişkin değerlendirmesinde, "Kariyerim boyunca edindiğim bilgi birikimi ve deneyimi paynkolay çatısı altında faydaya dönüştüreceğim için mutluyum. 81 ilde yaklaşık 14 bin noktada hizmet veren paynkolay'ın faaliyetlerini büyütmesine destek olacağım. paynkolay ekibiyle birlikte KOBİ finteki olma stratejisini büyüterek sürdürecek ve ödeme işlemlerini hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde gerçekleştirmesini sağlayacağız" dedi.

13 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page