top of page

QNB Finansbank Avrupa ve Türkiye’nin En İyi Dijital KOBİ Bankası seçildi

QNB Finansbank, KOBİ’lerin dijital dönüşümünü hızlandıran ve dijitalleşme sürecinde her aşamada yanlarında olan Dijital Köprü Platformu ile Global Finance Dergisi tarafından ödüle layık görüldü. Her yıl düzenlenen ödül programı kapsamında ilk olarak En İyi KOBİ Bankası seçilen QNB Finansbank, şimdi de hem Türkiye’nin hem de Batı Avrupa Bölgesi’nin En İyi Dijital KOBİ Bankası seçildi.

Avrupa’nın en önemli finans yayınlarından biri olan Global Finance Dergisi tarafından bu yıl 24. kez düzenlenen ödül programında QNB Finansbank, dünyada önde gelen ve Türkiye’deki ilk platform bankacılığı örneği olan Dijital Köprü ile Batı Avrupa Bölgesi ve Türkiye’nin KOBİ bankacılığında en iyi dijital bankası seçildi. Yayın, QNB Finansbank’ı müşterilerinin dijital ihtiyaçlarını en iyi anlayan ve bu alanda büyümelerine destek olan, doğru çözümler sunan banka olarak tanımladı.


Global Finance Dergisi tarafından, 150’den fazla ülke, 9 farklı bölgeden bankaların yer aldığı değerlendirmede, dergi editörleri, bağımsız araştırma kuruluşları, finansal kurum yöneticileri ve teknoloji uzmanlarının görüşleriyle en iyiler belirlendi. Ekonominin itici gücü olan KOBİ’lerin her türlü ihtiyaçlarına yönelik yenilikçi ve proaktif çözümler sunan, müşteri deneyimini en üst düzeye çıkaran QNB Finansbank’ın sunduğu ürün ve hizmet yelpazesi bu yıl da iki ödüle layık görüldü.


KOBİ’lerin dijital çözüm ortağı


QNB Finansbank Grup Tüzel Dijital Bankacılık Başkanı Okay Yıldırım aldıkları ödülle ilgili şunları söyledi; "QNB Finansbank olarak dijital dönüşüm ve dijitalleşmedeki uzmanlığımızla hayata geçirdiğimiz Dijital Köprü Platformu ile bugüne kadar yüzbinlerce KOBİ’nin dijital dönüşüm yolculuğunda yanlarında olduk ve uçtan uca dijitalleşme desteği verdik. İlk günden beri Dijital Köprü ile amacımız, KOBİ’lerin ihtiyaçlarını, yenilikçi çözümlerimizle tek bir platformda ve tek bir şifreyle karşılayabilmelerini sağlayacak bir 'Super App' oluşturmaktı. Bugün geldiğimiz noktada bünyesinde birleşen dijital bankacılık çözümleri ve firmaların diğer ihtiyaçlarını dijital olarak karşılayan 17 farklı çözümü ile Dijital Köprü; bankacılık, e-Dönüşüm, e-Ticaret, Yönetimsel ve Finansal çözümleri tek bir platformda toplayarak, Türkiye'nin ilk ve en geniş kapsamlı dijital KOBİ ekosistemi olarak öncü konumda çalışmalarına devam ediyor. Hizmet verdiği 300 bine yakın firması bulunan Dijital Köprü ile QNB Finansbank müşterilerine en iyi dijital bankacılık ve dijital çözümleri sunma gayreti ile çalışmalarımıza devam ediyoruz. Global Finance gibi sektörün en önemli yayınlarından biri tarafından Batı Avrupa Bölgesi ve Türkiye’nin ‘En İyi Dijital KOBİ Bankası’ olarak seçilmemiz çalışmalarımızın ve hedeflerimizin ne kadar doğru olduğunun bir göstergesi. Bu ödül, projemizin başarısını ve etkisini tanımakla kalmayıp aynı zamanda daha iyi hizmet vermek, var olan hizmetlerimizi en iyi seviyeye getirmek için hepimize ilham kaynağı oldu. Emeği geçen arkadaşlarımı da ayrıca kutluyorum."

28 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page