top of page

Rubikpara'nın Yeni Genel Müdürü İsmail Sevinç Oldu

Fintech sektöründe faaliyet gösteren Rubikpara'nın üst yönetiminde önemli bir transfer gerçekleştiği açıklandı. Buna göre sektörün deneyimli ismi İsmail Sevinç, Rubikpara'nın Genel Müdürü oldu.


Fuzul Holding iştiraki olarak 2020 yılında kurulan Rubikpara'nın Genel Müdürü İsmail Sevinç oldu. Fintech sektörünün deneyimli isimlerinden Sevinç, 2024 yılı itibarıyla göreve başladı.

"Teknolojisi ile ön plana çıkan, hizmet sağladığı her noktada memnuniyetin de olduğu bir marka olmayı hedefliyoruz"

Rubikpara Genel Müdürü İsmail Sevinç atanmasına ilişkin olarak, "Rubikpara olarak her zaman teknolojisi ile ön plana çıkan, hizmet sağladığı her noktada memnuniyetin de olduğu bir marka olmayı hedefliyoruz. Mikro mimari üzerine oturmuş ve tümüyle kendine ait bir altyapı ile sahaya çıkıyoruz. İlk etaptaki hedefimiz ise kurumsal ve bireysel müşterilerimizin dijitalleşen finans ile dünyadan beklentilerini tümleşik olarak sunabilmek ve bunu birçok başarılı proje ile başarmak olacak" dedi.

İsmail Sevinç kimdir?

İsmail Sevinç, işletme ve yönetim bölümünden mezuniyetinden ardından MBA eğitimini tamamladı. Profesyonel iş hayatına bilişim sektöründe faaliyet gösteren Sevinç, Metis'te HP ve Microsoft satış operasyonlarında görev aldı. Sonrasında telekomünikasyon sektöründe iş hayatına devam eden Sevinç, 2017 yılında fintech sektörüne adım attı. E-ticaret girişimcisi olarak 2 yılın ardından, iPara'da satış direktörlüğü, PayTR'de Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcılığı, Sipay'de ise Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevlerinde bulunan Sevinç, 2024 yıl itibariyle RubikPara'nın Genel Müdürü olarak çalışmaya başladı.

Rubikpara Hakkında

Rubik Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş. ürünleriyle kullanıcılarına bireysel finansal çözümler ve faydalar, kurumsal ürünleriyle orta ve büyük ölçekli işletmelerin ve girişimlerin ödeme ve tahsilat konusundaki tüm ihtiyaçlarına çözümler üretiyor. Para transferi, fatura ödemeleri, QR ile ödeme, fiziki, sanal ve Soft Pos, ön ödemeli kart gibi yenilikçi çözümleri bir arada sunabilen Rubik Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş. 6493 sayılı kanun kapsamında faaliyet gösteren bir elektronik para kuruluşudur.

46 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page