top of page

Sipay, İstanbul Festivali’ne sponsor oldu

Fintek sektörünün lider şirketlerinden Sipay, 21 Temmuz – 6 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşecek İstanbul Festivali'ne sponsor oldu.

Finansal teknoloji sektörüne 2018 yılının son aylarında “ödeme sistemleri alanına yenilikçi ve dinamik çözümler sunma” mottosuyla giriş yapan Sipay, kültür sanatı desteklemeye devam ediyor. Türkiye’nin en sevilen sanatçılarının konserleri ve sahne şovlarının yanında birbirinden sürprizli gösteriler, en yaratıcı çocuk atölyeleri, heyecan dolu e-spor turnuvalarına ev sahipliği yapacak İstanbul Festivali’ne FinTech Sponsoru olan Sipay, kullanıcılarına eşsiz bir deneyim sunacak. 21 Temmuz – 6 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşecek Festival’de, Sipay Mobil Uygulaması’nı telefonlarına yükleyenler festival alanına sıra beklemeden girebilecek ve tüm ödemelerini kolayca yapabilecek. Sipay Mobil Uygulaması’nı indirenler en sevdiği sanatçıların konserlerini de Sipaylilere özel alandan izleyebilecek.


"Kültür sanata desteğimiz sürecek"


Konuya ilişkin değerlendirmede bulunan Sipay CEO’su Semih Muşabak, şu değerlendirmede bulundu: “Sipay olarak kullanıcılarımızın finansal ihtiyaçlarına A’dan Z’ye çözümler sunma noktasında çalışmalarımıza hız kesmeden devam ederken, kültür sanat etkinliklerini de desteklemeyi sürdürüyoruz. Bu bağlamda İstanbul Festivali’nin FinTech Sponsoru olmaktan mutlu ve gururluyuz. Teknolojik altyapılar konusundaki uzmanlığımızı hayatın çeşitli alanlarını kolaylaştırmak için kullanan bir marka olarak, İstanbul Festivali’nde kapı girişlerinde Sipay Mobil Uygulaması ile hızlı geçiş imkânın yanında Sipaylilere pek çok özel avantaj da sağlayacağız. Eşsiz deneyimler sunmak için çeşitli etkinlik ve festivallerde kullanıcılarımızla buluşmaya devam edeceğiz.”


"Yarış severlere eşsiz bir deneyim yaşatacağız"


“Sipay Mobil Uygulamasını telefonlarına yükleyen kullanıcılarımıza 17 gün sürecek İstanbul Festivali’nde Sipay tarafından hazırlanan alanlarda özel avantajlar ve eğlenceler sunacağız” diyen Semih Muşabak, sözlerine şöyle devam etti: “Festival biletlerini Sipay uygulamasına eşleştiren kullanıcılarımız konseri Sipay özel konser alanından izleme imkânı yakalayacak. Sipay standımızdaki e-racing köşesinde ise yarış severlere, özel olarak tasarlanmış yarış simülatörleri ile gerçek bir yarış deneyimi yaşatacağız. Burada yapılacak turnuvaların kazananlarını standımızın teras katında ağırlayarak birlikte keyifli bir konser geçireceğiz.”

14 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page