top of page

Türkiye Basketbol Federasyonu ile Bitexen Arasında Sponsorluk Sözleşmesi İmzalandı

Türkiye Basketbol Federasyonu ile geliştirdiği yenilikçi teknoloji ve ürünler sayesinde Türkiye’nin en geniş dijital varlık ürün yelpazesine sahip olan Bitexen arasında imzalanan anlaşmayla Bitexen; Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi’nin ana sponsoru oldu.

"İnanıyorum ki; bu anlaşma daha uzun yıllar sürecek bir iş birliğinin başlangıcı olacak"


Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu, "Basketbol; heyecanın, birlikteliğin ve dinamizmin çok yüksek olduğu bir spor. Bu yönüyle sporseverler için değeri sürekli artan bir çekim merkezi. Ülkemizin yenilikçi ve öncü kuruluşlarından Bitexen’in Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi’nin ana sponsoru olarak basketbol ailemize katılması hepimize gurur ve heyecan veriyor. Önümüzdeki 3 yıl boyunca, basketbolun birleştirici gücü ve rekabet azmi, Bitexen’in sürekli gelişen ve yenilikçi vizyonu ile birleşerek her iki markanın gücüne güç katacaktır. İnanıyorum ki; bu anlaşma daha uzun yıllar sürecek bir iş birliğinin başlangıcı olacak.


İmzaladığımız yeni sponsorluk anlaşmaları ve iş birlikleri kulüplerimizin finansal olarak desteklenmesini sağlıyor. Ayrıca bu sponsorluklar ülkemizin çok değerli kurumlarını ailemize katarak basketbolun daha geniş kitlelere ulaşmasının da önünü açıyor. Bitexen ile yaptığımız anlaşmanın değeri de diğer bütün sponsorluklarımız gibi bizler için çok büyük. Kendilerinin Türk basketboluna duydukları güvenden dolayı heyecan duyuyoruz.” dedi.


"Teknolojik alt yapımızın gücünü sporun iyileştirici yönüyle birleştirerek Türk sporuna destek olmayı sürdürüyoruz"


İmza töreninde açıklamalarda bulunan Bitexen Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Cenk Erdem "Sponsorluk çalışmalarımızla Türk sporuna en çok değer katan markaların başında geliyoruz. Hem listelediğimiz 18 taraftar token ile hem de sponsorluklarımız sayesinde basketbol ve diğer spor branşlarında federasyonlarımıza ve kulüplerimize önemli düzeyde finansman sağladık. Türkiye Basketbol Federasyonu ile bugün imzaladığımız sponsorluk anlaşmasıyla bu alandaki desteklerimizi bir adım daha ileriye taşıyoruz. Teknolojik alt yapımızın gücünü sporun iyileştirici yönüyle birleştirerek Türk sporuna destek olmayı sürdürüyoruz. Bu kapsamda Basketbol Federasyonu ile yeni teknolojiler üretmek üzere çok daha yakın çalışmalarımız olacak.


Hayata geçirdiğimiz yeni ürün ve projeler ile kısa zamanda Türkiye’nin en geniş ürün çeşitliliği ve işlem imkânı sunan dijital varlık alım-satım platformu konumuna eriştik. Uluslararası standartlarda hazırlanan teknolojik alt yapımızla hızlı, güvenilir ve kolay işlem kabiliyetine sahibiz. Bu çeşitliliğimizin önemli bir kısmını listelediğimiz fan tokenlar ve spor kulüpleri ile yaptığımız iş birlikleri oluşturuyor. Bu anlamda önemli bir portföye sahibiz. Ayrıca toplumsal konulara karşı duyduğumuz sorumluluk kapsamında Türk sporunu desteklemek üzere birçok farklı projeyi hayata geçirdik ve spor alanını özellikle sahipleniyoruz.


"Spor kültürünü yaygınlaştırmak amacıyla yeni sezon için Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi’ne sponsor olduk"


En büyük gayemiz Türk sporunun yeni başarılar kazanması ve beraberinde ülkemizin her yerinde basketbolu sevdirebilmek ve sağlıklı nesillerin yetişmesine katkıda bulunmak. Toplumsal yaşama değer katmak ve başta gençler üzerinde olmak üzere ülkemizde spor kültürünü yaygınlaştırmak amacıyla yeni sezon için Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi’ne sponsor olduk. Türkiye Basketbol Federasyonu’nun basketbolu ülkenin dört bir yanına yaymaya ve gençlerimizi basketbolla buluşturmaya yönelik çalışmalarına destek olmak istiyoruz. Bu vesileyle yeni sezonda Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi’nde mücadele edecek tüm kulüp ve sporcularımıza başarılar diliyoruz. Bitexen Etkisini tüm taraftarların hissedeceği bir sezon olsun.” diye konuştu.


20 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page