top of page

Turan ile Gürcistan'a komisyonsuz para transferi başladı!

Tüm Türk Devletleri'nde yaşayan kullanıcıların yararlanmasını sağlayacak yeni nesil bir finans uygulaması olma hedefiyle faaliyetlerini sürdüren Turan, yeni hizmetini duyurdu. Turan kullanıcılarının, artık Gürcistan'daki tüm bankalara komisyon ücreti olmadan para transferi yapabileceği açıklandı.

Orta Asya ve özellikle Türk Devletleri arasında para transferi sürecini dijital dünyaya taşıyan Turan, ilk ülke açılımını Şubat ayında Azerbaycan ile gerçekleştirmişti. Türkiye'de ikamet eden Türk soydaşlar için birçok finansal işlemi kolaylaştıran Turan, bunun yanı sıra saniyeler içinde Türkiye'den Azerbaycan'a en düşük komisyon ücretleriyle para transferine de olanak sağlıyor.


Azerbaycan açılımının ardından uluslararası para transferi hacmini kısa sürede artıran Turan, transfer ağına Gürcistan'ı da eklediğini duyurdu.


Kullanıcılar Turan hesabına para yükleyerek, uluslararası ve yurt içi para transferi işlemlerini 7/24 gerçekleştirebiliyor ve diğer tüm finansal ihtiyaçlarını kolaylaştırabiliyor.


21 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Opmerkingen


bottom of page